Kino pavasario 2012 muzikos

Kažkaip va dabar sėdžiu, žvelgiu pro langą ir sunku rašyti žodį pavasaris. Na koks gi čia pavasaris? Nei išsprogusių medžių, nei šilumos. Lietus plauna šaligatvius ir ką tik aplankytas Londonas buvo toks vėsus, kad net dabar prisiminus kaulus maudžia. Namuose, kaip tikruose senamiesčio mūruose – vėsu ir drėgna. Ir aš net baigiu pamiršti apie ką planavau rašyti. Ogi apie “Kino pavasarį“, kuris jau baigėsi prieš gerą mėnesį, kuomet pavasariu nekvepiantis Vilnius dar nebaugino taip, kaip dabar. Žinau. Žinau, kad tik kelios dienos skiria mus nuo ypatingos šilumos, bet juk pabumbėti niekada nevėlu.

Esu nuolatinė “Kino pavasario“ lankytoja ir man patinka tas intensyvus metas, kai po darbo skubi į filmą arba kino teatre praleidi visą dieną. Apie matytus filmus nenoriu daug kalbėti. Kartais smagia gerokai palaukti ir suprasti, kad filmas tikrai buvo vertas dėmesio, jei jį prisimeni po gero pusmečio.


Kino pavasarotojai. Dar prieš “Idiotą“ :]

Tad šį kartą blogu pasinaudosiu kaip užrašų knygele. Kad nepamirščiau puikios muzikos, kuri skambėjo šiame pavasaryje:

1. Filmo “Gyvenimo sienos“ pabaigoje skambėjusi Marvin Gaye ir Tammi Terrell “Ain’t No Mountain High Enough“ (absoliutus gėris!)

2. Filmas “Idiotas“. Be komentarų. Geriausias epizodas, kai džiaugiausi žiūrėdama šį filmą buvo, kai skambėjo ši daina – The Stranglers “Strange Little Girl“

3. Ir, žinoma, “Cafe de Flore“ – filmas, kurio visas muzikinis takelis glostė širdį. Melodija lydėjusi prieš kiekvieną Kino pavasario filmą ir mylimieji Sigur Rosai

Valio. Dabar gal nepamiršiu šių gėrių ir po metų kitų :]

K.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s