Šaldytas bananų, riešutinio sviesto ir šokolado desertas

Tai kaip čia taip nutiko, kad tas ilgai lauktas ir kviestas rugpjūtis visai neprimena šiltų vasaros dienų, o tiesiog alsuoja į nugarą rudeniu? Kaip dar išmėginti visokius skanius šaltus desertus ir valgyti ledus, jei norisi susisukus į pledą gerti arbatą ir skaityti knygą? Visgi, gal nedera prarasti vilties ir jei karštų ir šiltų dienų dar bus, siūlau išmėginti šį ypač paprastą skanėstą.

Taip, šis desertas yra labai amerikoniškas, bet man, labai mėgstančiai riešutų sviesto ir bananų derinį, tikrai patiko. Nemanau, kad nors vieną dalį galima pakeisti kuo nors kitu, o pagaminti skanumyną labai paprasta, tik reikia turėti kantrybės ir palaukti, kol viskas sušals.

Taigi, reikės:
bananų
riešutinio sviesto
šokolado

Bananus supjaustykite reikelėmis ir sudėkite ant padėklo. Ant kiekvieno banano gabalėlio dėkite po šaukštelį riešutų sviesto ir dar po gabalėlį banano ant viršaus. Šiuos bokštelius dėkite į kamerą ir šaldykite gerą valandą. Garų vonelėje ištirpinkite šokoladą ir juo apliekite bananų ir riešutų sviesto bokštelius. Tuomet atgal į kamerą dar valandai ir desertas paruoštas!

Turiu pastebėti, kad mano šokoladas buvo per kietas ir juo buvo sunku aplieti bokštelius, tad šie visi buvo kreivi-šleivi (gerai, kad skoniui įtakos tai neturėjo!). Kitą kartą reikės paeksperimentuoti skiedžiant jį pienu.

Skanaus!

Trukmė: gamyba 10 minučių, šaldymas po valandų
Kiekis: priklauso nuo produktų
Sudėtingumas: paprasta kaip 2×2
Šaltinis:
čia

K.

Reklama

Įrašo “Šaldytas bananų, riešutinio sviesto ir šokolado desertas” komentarai: 2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s